Smaller Default Larger

Szkolne

"Śniadanie daje moc"
Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu całego dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię oraz siłę do nauki i zabawy. W Dominikowicach promujemy zdrowe nawyki żywieniowe, dlatego cała edukacja wczesnoszkolna uczestniczyła w tej „przepysznej akcji śniadaniowej”.

Wakacje ze Stowarzyszeniem

Głównym celem Stowarzyszenia Kulturalno-Oświatowego Wsi Dominikowice jest wszechstronna pomoc rodzinom, dzieciom i osobom dorosłym poprzez organizowanie różnych warsztatów, wyjazdów, działań.

 Od 21 do 29 sierpnia 2016 r. dzięki środkom z MRPIPS, programu FIO udało się zorganizować dla 55 osób wyjazd do Władysławowa.

Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia - uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016to czas pożegnania, podziękowania i podsumowania.

Klasa VI pożegnała szkołę podstawową, klasy III a i III b pożegnały gimnazjum, ale szczególne słowa pożegnania pani dyrektor Lidia Foltynskierowała do pana Jerzego Lewińskiego, który odchodzi na emeryturę.Wszyscy pracownicy szkoły, rodzice oraz uczniowie żegnali pana Jerzego nie kryjąc wzruszenia.

KOLEJNY DUŻY SUKCES NASZEJ UCZENNICY

Uczennica klasy III Gimnazjum w Zespole Szkół w Dominikowicach - Natalia Skrobiś - odniosła duży sukces na polu artystycznym. Dziewczyna od dłuższego czasu interesuje się grafiką i projektowaniem ubiorów. Jej prace na początku prezentowane były tylko w szkole, jednak ich wartość artystyczna była tak duża, że nauczycielka przedmiotów artystycznych - pani Alina Pabisz - postanowiła wystawić je w miejscu ogólnie dostępnym dla szerszego grona odbiorców.