Smaller Default Larger
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/stories/wydarzenia/2015/zakrok.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami.

Paulo Coelho

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015 rozpoczęło się Mszą Świętą, odprawioną przez księdza katechetę Piotra Komisarza w Kaplicy im. Jana Pawła II w Dominikowicach. Następnie uczniowie, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście zebrali się w sali gimnastycznej. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu państwowego.

 

Po powitaniu wszystkich zebranych uczniowie kl. VI Szkoły Podstawowej i III Gimnazjum wystąpili z częścią artystyczną, której motto brzmiało: „Wędrówką, życie jest człowieka”. Następnie głos zabrała pani dyrektor Lidia Foltyn, która podsumowała kończący się rok szkolny, podziękowała uczniom za osiągnięte wyniki w nauce, zaangażowanie i reprezentowanie naszej szkoły. Podziękowania były również skierowane do rodziców, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi. Kończąc swoje wystąpienie, pani dyrektor złożyła wszystkim wakacyjne życzenia.

W dalszej części uroczystości nagrodzono „najlepszych z najlepszych”, czyli uczniów kl. VI Szkoły Podstawowej i III Gimnazjum, którzy zdobyli świadectwa z wyróżnieniem. A byli to:

Francesca Aliberti                                          Justyna Bogdan

Karolina Jasińska                                           Łukasz Kaszałowicz

Magdalena Krężołek                                     Natalia Moćko

Michał Przybyłowicz                                     Karolina Sotnicka

Zuzanna Zawadowicz                                              

 

Karolina Dziki                                               Martyna Górska

Dawid Klara                                                  Michał Krupczak

Maria Przybyłowicz                                       Kinga Tomalska

Joanna Woźniak                                            Angelika Zając

 

Rodzice tych uczniów otrzymali listy gratulacyjne.

W kl. I - III SP odznaką „Wzorowy uczeń” wyróżniono 35 uczniów. Nagrody książkowe otrzymali najlepsi uczniowie z kl. III oraz uczniowie pozostałych klas, którzy uzyskali świadectwa z wyróżnieniem, najlepszy wynik na sprawdzianie szóstoklasisty (Magdalena Krężołek) i egzaminie gimnazjalnym (Kinga Tomalska), a także uczestnicy konkursów.

Były również nagrody za wysokie wyniki w czytelnictwie, 100% frekwencję, osiągnięcia sportowe, działalność na rzecz rozwoju i promocji szkoły dla uczniów kl. III Gimnazjum, a także za aktywność na rzecz innych ludzi. Wszystkie nagrody ufundowała Rada Rodziców.

W dalszej części uroczystości pani dyrektor podziękowała „Przyjaciołom Szkoły” członkom Rady Rodziców.

Na zakończenie z krótkim przemówieniem wystąpiła przewodnicząca Rady Rodziców - pani Barbara Moćko.

W czasie uroczystości wystąpili także uczniowie kl. III Szkoły Podstawowej z minikoncertem gry na fletach (przygotowani przez pana Romana Korbicza) oraz uczniowie kl. VI prezentując piosenkę w języku angielskim.

 

Za przygotowanie całej uroczystości odpowiedzialni byli: pani Ewa Roman i pan Jerzy Lewiński.

{gallery}stories/wydarzenia/2015/zakrok{/gallery}