Smaller Default Larger
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/stories/wydarzenia/2015/posel.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Członkowie Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły z pomocą nauczycielki języka polskiego – pani Ewy Roman - napisali w maju br. list do Pani Poseł na Sejm RP Barbary Bartuś. Znalazły się w nim refleksje na temat czytelnictwa, informacje o remoncie szkolnej biblioteki oraz rankingu na najciekawsze książki przeprowadzonym wśród uczniów klas IV – VI SP i Gimnazjum. Młodzież zaprosiła także Panią Poseł do naszej szkoły.

 

Odpowiadając na prośbę gimnazjalistów 16 czerwca Pani Barbara Bartuś odwiedziła Zespół Szkół w Dominikowicach. Spotkała się z panią dyrektor – Lidią Foltyn oraz grupą uczniów, którzy byli zaangażowani w napisanie listu. W spotkaniu uczestniczyły także panie: Ewa Roman i Renata Dulęba. W bibliotece szkolnej Pani Poseł opowiedziała młodzieży o specyfice swojej pracy i wynikających z niej obowiązkach. Podkreśliła, że zawsze chętnie pomaga młodym ludziom z naszego regionu, którzy przebywają na wycieczkach szkolnych w Warszawie.

Pani Barbara Bartuś przywiozła w prezencie gry dydaktyczne, a także książki tematycznie związane z Sejmem RP i historią naszej Ojczyzny. Wzbogaciły one księgozbiór szkolnej biblioteki. Wyraziła także chęć powakacyjnego spotkania z całą społecznością gimnazjalną i przeprowadzenia nietypowej lekcji wiedzy o społeczeństwie.

{gallery}stories/wydarzenia/2015/posel{/gallery}