Smaller Default Larger

KONKURS NA SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

Już po raz 15. w Gorlickim Centrum Kultury odbył się konkurs na szopkę bożonarodzeniową. Komisja konkursowa w składzie: Anna Bąk, Anna Nowacka oraz Leszek Brzozowski po wnikliwej analizie 107 szopek nadesłanych na konkurs podjęła decyzję o przyznaniu następujących nagród w poszczególnych kategoriach uwzględnionych w regulaminie:

- w kategorii uczniów klas IV - VI:

I miejsce: Sławomir Sądelski i Grzegorz Bodziony, kl. V

II miejsce: Ksawery Szymczyk, Krystian Drąg i Kacper Nalepa, kl. V

      Maksymilian Kita, Wiktor Czyrzewski i Jakub Bieszczad, kl. IV

III miejsce: Magdalena Kędzior i Zuzanna Sikora, kl. IV

wyróżnienie: Oliwia Szczocarz, kl. VI

- w kategorii dla uczniów klas VII – VIII uczniowie naszej szkoły również zajęli miejsca na podium:

 

I miejsce: Weronika Bolek oraz Kacper Duda, kl. VII

Konkurs na szopkę bożonarodzeniową w naszej szkole cieszy się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy chociażby fakt, że w tym roku wzięło w nim udział aż 30 osób. Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Alina Pabisz