Aktualności

XX Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży „Pomóż ocalić życie bezbronnemu”

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że uczennice naszej szkoły: Justyna Górska (kl. VI b) oraz Amelia Mika (kl. VII) zostały nagrodzone w XX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Pomóż ocalić życie bezbronnemu”. Ich prace plastyczne zostały wyróżnione spośród 1021, które napłynęły na konkurs.

Konkurs odbywa się corocznie pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka w Krakowie. Promuje on wartości, którymi kierował się ks. Jerzy Popiełuszko.

tekst: Alina Pabisz, ks. Kamil Stącel
zdjęcia: Alina Pabisz, ks. Kamil Stącel