Aktualności

Szkolny Konkurs Plastyczny pod hasłem „Bezpieczny Internet”

Uczniowie z klas IV – VII wzięli udział w Szkolnym Konkursie Plastycznym pod hasłem „Bezpieczny Internet”. Celem konkursu było podejmowanie działań na rzecz bezpiecznego korzystania przez uczniów z Internetu, a zadanie konkursowe polegało na wykonaniu komiksu.

Spośród zgromadzonych prac jury wyłoniło zwycięzców, którzy otrzymali  nagrody:

Bartosz Jasiński, kl. IV

Maksymilian Zieliński, kl. VI b

Kamil Drąg, kl. VII

 Natalia Szymczyk, kl. VII