Aktualności

Próbna ewakuacja

Szkoła w Dominikowicach dba o bezpieczeństwo. Próbna ewakuacja, która została przeprowadzona 28 września, przebiegła wzorowo. Uczniom i pracownikom szkoły została przedstawiona prelekcja dotycząca bezpieczeństwa. Podczas ewakuacji każdy wiedział, co robić i jak się zachować.

Nad jej przebiegiem czuwali fachowcy – przedstawiciele OSP w Dominikowicach, którym serdecznie dziękujemy za współpracę.

 tekst: Sabina Książkiewicz-Rojek
zdjęcia: Sabina Książkiewicz-Rojek