Aktualności

Dzień Chłopaka w edukacji wczesnoszkolnej

Dzień Chłopaka to już dziś, więc życzenia składam Ci!

Dziewczynki z klas I-III z radością recytowały życzenia i wręczały chłopcom drobne upominki. Prezenty bardzo przypadły do gustu naszym małym mężczyznom. W Dominikowicach lubimy świętować, dlatego wszystkim chłopcom jeszcze raz składamy najlepsze życzenia.

tekst: Sabina Książkiewicz-Rojek
zdjęcia: Sabina Książkiewicz-Rojek