Smaller Default Larger
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /var/www/vhosts/36/134098/webspace/httpdocs/images/stories/wydarzenia/2015/malolat.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Gminny Konkurs Piosenki „Małolat 2015”

“Witajcie w naszej szkole
pod naszym parasolem…”

Tymi słowami dzieci z Zespołu Szkół w Dominikowicach przywitały gości oraz swych kolegów z innych szkół na międzyszkolnym konkursie „Małolat”. Dlaczego „Małolat”? Dlatego że w zmaganiach mogą brać udział tylko uczniowie z klas I – III SP, prezentując swoje umiejętności wokalno-taneczne.

 

Po kilku latach przerwy szkoła w Dominikowicach znowu była pełna najmłodszych uczniów, w konkursie wzięło bowiem udział aż 10 szkół z gminy Gorlice. Dzieci z wypiekami na twarzy prezentowały swoje umiejętności. Każdy zespół zaskoczył czymś innym, więc jury nie miało łatwego wyboru. Po długich naradach statuetkę za najciekawszy występ otrzymali uczniowie
z Zespołu Szkół w Stróżówce. Nie zabrakło też wyróżnień, wśród których znalazła się nasza szkoła. Nikt jednak nie wyjechał z Dominikowic ze smutną miną. W „Małolacie” nie ma bowiem przegranych. A statuetka? Za rok znowu będzie można o nią powalczyć. Zatem… do zobaczenia!

{gallery}stories/wydarzenia/2015/malolat{/gallery}