Aktualności

Próbna ewakuacja

W naszej szkole przeprowadzona została próbna ewakuacja, mająca na celu przygotowanie uczniów i pracowników na ewentualne sytuacje zagrożenia.

Tuż po usłyszeniu sygnału alarmowego wszyscy uczniowie, nauczyciele oraz personel szkoły sprawnie opuścili budynek i udali się na szkolne boisko – wyznaczone miejsce zbiórki. Cała akcja przebiegła bardzo
sprawnie i zgodnie z obowiązującymi procedurami. Po zakończeniu ewakuacji odbyło się krótkie spotkanie informacyjne, podczas którego przypomniano zasady bezpieczeństwa oraz znaczenie zachowania spokoju w sytuacjach kryzysowych. Ćwiczenia, takie jak to, są ważnym elementem edukacji, ponieważ uczą odpowiedzialności i właściwego reagowania w razie zagrożenia.

tekst: Sabina Książkiewicz-Rojek
zdjęcia: Sabina Książkiewicz-Rojek

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Dominikowicach
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.