Aktualności

Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu – „Mały Książę” w GCK

„Przyjaciele nie są po to, żeby mieć ich wielu, ale żeby mieć tych kilku, na których naprawdę możesz liczyć”. Mały Książę uczy, że jakość relacji jest ważniejsza niż ilość, a prawdziwa przyjaźń to coś bardzo cennego.

25 marca młodzież klas siódmych obejrzała w Gorlickim Centrum Kultury spektakl o złotowłosym księciu wystawiony przez aktorów z grupy teatralnej „Być może”, a reżyserowany przez pana Tomasza Tajaka.
Świetna scenografia, piękne kostiumy i gra światła, ale przede wszystkim przesłanie tej powiastki filozoficznej zagwarantowały, że widowisko oglądało się z olbrzymim zaciekawieniem.
Wyjazd został dofinansowany przez Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe Wsi Dominikowice.

tekst: Ewa Roman
zdjęcia: Ewa Roman, Anna Ziemba

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Dominikowicach
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.