Aktualności

Czysta woda – zdrowia doda

Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej oraz klas IV-VIII wzięli udział w spotkaniu z panią Marią Jantas – członkiem stowarzyszenia „Czysta woda”, podczas którego dowiedzieli się wielu ciekawostek na temat wody.

Nasza szkoła może pochwalić się „poidełkiem” z uzdatnioną do picia wodą, dostępną dla wszystkich uczniów. Gratulujemy wyróżnień uczniom, którzy wzięli udział w konkursie o wodzie.

tekst: Sabina Książkiewicz-Rojek
zdjęcia: Sabina Książkiewicz-Rojek