Aktualności

Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny

W Centrum Kształcenia Zawodowego w Gorlicach odbyło się spotkanie utalentowanych i kreatywnych młodych artystów przedstawiających pracę strażaków. Uroczystość ta była pełna radości, bowiem zostały wręczone nagrody w Eliminacjach Powiatowych Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego.

W wyniku przeprowadzenia dwuetapowych zmagań, na podstawie oceny jury, dokonano wyboru laureatów:

– w kategorii klas I-IV drugie miejsce zajęła Barbara Janik z klasy II. Wręczenia nagród dla laureatów dokonali wspólnie: Maria Gubała – Starosta Gorlicki, dh Przemysław Wszołek – Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP Gorlice, mł. bryg. Waldemar Krok – Komendant Powiatowy PSP Gorlicach.

Basiu – gratulacje! 

tekst: Agata Wszołek
zdjęcia: Agata Wszołek