Aktualności

Życzenia 2022

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami życzy wszystkim,

aby były one przepełnione pokojem, miłością

i odpoczynkiem w gronie najbliższych.

By stały się źródłem wzmacniania ducha, spokoju, ciepła i nadziei.

Wesołych Świąt!