Aktualności

Wizyta strażaków i policjantów

Jeszcze przed feriami naszą szkołę odwiedzili strażacy i policjanci, którzy przekazali najmłodszym uczniom cenną wiedzę. Mówili o bezpieczeństwie, pomocy, szacunku do drugiego człowieka. Zgadzamy się z tym, że takiej wiedzy nigdy za wiele!

tekst: Sabina Książkiewicz-Rojek