Aktualności

Początek roku 2018/2019

Tak jak prawie pięć milionów uczniów w Polsce także 184 uczniów naszej szkoły, rozpoczęło rok szkolny 2018/2019
Po uroczystej Mszy Świętej nastąpiło spotkanie w sali gimnastycznej, gdzie po odśpiewaniu hymnu została przypomniana m.in. 79. rocznica wybuchu II wojny światowej.


Jest to szczególny rok nie tylko dla uczniów klas pierwszych, rozpoczynających swoją edukację, ale także dla uczniów klas czwartych, przed którymi wielka zmiana i poznanie nowych nauczycieli. Duże wyzwanie czeka klasę siódmą, przed nimi jeszcze więcej nauki. Najwięcej pracy i ważne egzaminy stoją jednak przed klasą trzecią gimnazjum oraz ósmą.
W swoim wystąpieniu okolicznościowym pani dyrektor Lidia Foltyn wszystkim uczniom życzyła wspaniałego roku, sukcesów w nauce oraz rozwijania swoich pasji i zainteresowań.
Po części oficjalnej uczniowie spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami, koleżankami i kolegami, by opowiedzieć sobie wakacyjne przygody i z entuzjazmem rozpocząć tegoroczną pracę.
Spotkanie z okazji inauguracji roku szkolnego 2018/2019 przygotowali uczniowie klas V b oraz VII wraz z wychowawczyniami –  paniami: Małgorzatą Krzemińską i Anną Ziembą.

tekst: Aleksandra Duda, kl. VII
zdjęcia: Aleksandra Duda, kl. VII

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Dominikowicach
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.