Aktualności

Pętla zdarzeń.

W ramach działań wychowawczo-profilaktycznych uczniowie klas V – VII oraz II gimnazjum 5 czerwca obejrzeli spektakl teatralny „Pętla zdarzeń”.

Przedstawienie poruszało tematykę agresji i przemocy rówieśniczej.

Doskonała gra aktorska oraz bezpośrednia rozmowa z publicznością utrwaliła prawidłową reakcję na zjawisko nękania, przemocy, dręczenia i była dobrą lekcją wychowawczą.

tekst: Małgorzata Krzemińska
zdjęcia: Małgorzata Krzemińska