Aktualności

Pierwszy dzień wiosny

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego pierwszy dzień kalendarzowej wiosny przebiegał w szkole pod hasłem „Fajne przebranie, to niepytanie”.

Akcja cieszyła się dużym powodzeniem. Szkoła „zakwitła” w pięknych kolorach uczniowskich strojów.

tekst: Magdalena Bąk, kl. II Gimnazjum
zdjęcia: Magdalena Bąk, kl. II Gimnazjum