Aktualności

Dzień Kobiet

W tym roku Dzień Kobiet w naszej szkole obchodzony był pod hasłem „Babeczka dla babeczki”. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, Gabriel Kubisztal i Szymon Basista,częstując kolorowymi, smacznymi babeczkami, złożyli wszystkim paniom i dziewczętom serdeczne życzenia.

tekst: Szymon Basista, kl. II Gimnazjum
zdjęcia: Szymon Basista, kl. II Gimnazjum