Aktualności

Wycieczka Huta Jasło

Wycieczka zawodoznawcza

17 października  2014 r. pięćdziesięcioro gimnazjalistów z klas I – III uczestniczyło w wycieczce do Huty Szkła w Jaśle oraz Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie. Wyjazd odbył się w ramach projektu „Przedsiębiorczy gimnazjalista” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.