Aktualności

wybory su

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

29 września 2014 w Zespole Szkół w Dominikowicach odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Na listę wyborczą trafiły po dwa nazwiska kandydatów z każdej klasy. Prowadzone były różnorakie akcje zachęcające uczniów do oddania głosu na danego kandydata. Rywalizacja toczyła się do ostatniej chwili.