Aktualności

Pasowanie2013

Pierwszaki z Zespołu Szkół w Dominikowicach są już pełnoprawnymi uczniami. Dnia  26 września w szkole odbyła się uroczystość pasowania na ucznia.

Uroczystość rozpoczęto odśpiewaniem hymnu. Kolejnym punktem była część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy I oraz ich starszych kolegów z klasy IV.