Aktualności

Konie

Wycieczka do stadniny koni

W dniu 25 czerwca 2014 roku uczniowie klasy VI wraz z wychowawczynią panią Małgorzatą Krzemińską wybrali się na pieszą wycieczkę do stadniny koni Galopada w Kobylance. Dzień upłynął przy wspólnym grillu, konnych przejażdżkach i zabawach.