Aktualności

Apel

Oddajemy hołd naszym Rodakom walczącym w II wojnie światowej

16 września 2014 roku na Cmentarzu Parafialnym w Kobylance przy obelisku upamiętniającym Rodaków z Dominikowic i Kobylanki walczących w okresie II wojny światowej zebrali się przedstawiciele ich rodzin oraz młodzież z gimnazjum w Dominikowicach i Kobylance, aby uczcić 75. rocznicę wybuchu II wojny światowej i agresji Związku Radzieckiego na Polskę.