„Świat woła mnie” – to hasło stało się motywem przewodnim uroczystego zakończenia roku szkolnego 2017/2018. Ostatni dzień roku szkolnego to czas pożegnania, zwłaszcza dla klasy III Gimnazjum, która opuszcza mury naszej szkoły, ale również pora na podsumowanie i nagrodzenie sukcesów naszych uczniów.
Lista nagrodzonych za rok 2017/2018:
Świadectwa z wyróżnieniem - uczniowie kończący szkołę:
Francesca Aliberti, Szymon Basista, Magdalena Bąk, Justyna Bogdan, Karolina Jasińska, Łukasz Kaszałowicz, Magdalena Krężołek, Natalia Moćko, Karolina Sotnicka, Zuzanna Zawadowicz (listy gratulacyjne dla rodziców)
Wyróżnienia Wzorowy uczeń:
klasa I: Kamil Duda, Oliwia Duda, Kamil Drąg, Julia Gazda, Wojciech Gościński,
Hubert Gruszczyński, Patrycja Kościelniak, Lena Krupczak, Amelia Mika, Julia Nalepa, Mikołaj Niziołek, Tymoteusz Ostrowski, Szymon Przybyło, Bartosz Rogulski, Marcel Szarowicz, Natalia Szymczyk, Paweł Wilczkiewicz.
Klasa II: Jakub Bieszczad, Magdalena Kędzior, Maksymilian Kita, Julia Lepucka, Emilia Piecuch, Zuzanna Sikora, Aleksandra Solarz, Oskar Zając.
Wyróżnienia Wzorowy uczeń oraz nagrody książkowe otrzymali uczniowie kończący I etap edukacyjny: Paulina Bolek, Zuzanna Kita, Kornelia Knapik, Magdalena Miarecka, Kacper Nalepa, Anna Pawłowska, Zuzanna Przybycień, Ksawery Szymczyk, Wiktor Zwierz.
Nagrody książkowe za świadectwo z wyróżnieniem:
klasa IV a: Mikołaj Barzyk, Julia Chrzaścik, Szymon Hryc, Norbert Kozak, Martyna Krupczak, Jakub Pawłowski, Michał Szura.
klasa IV b: Martyna Duduś, Amelia Gałowicz, Alicja Jasińska, Tatiana Karaś, Igor Kozioł, Dominik Ostrowski, Wojciech Przybyłowicz.
klasa V: Dominik Bodziony, Kacper Duda, Maciej Piecuch.
klasa VI: Aleksandra Duda, Paulina Kozak, Weronika Miarecka, Mateusz Przybyło, Miłosz Rudzki , Mateusz Szpila, Kinga Święs.
klasa VII: Natalia Nalepa, Krzysztof Kędzior, Gabriela Puścizna.
klasa II gimnazjum: Karolina Miarecka, Kamila Kędzior, Aleksandra Ziemba
Od wielu lat uczniowie naszej szkoły biorą udział w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Krakowie. W tym roku dyplom za udział w konkursie kuratoryjnym na szczeblu rejonowym odebrali:
Magdalena Krężołek – biologia Szymon Basista – geografia Justyna Bogdan – geografia |
Karolina Sotnicka – geografia
Uzyskanie najwyższej liczby punktów na egzaminie gimnazjalnym – Karolina Jasińska
Nagrody za czytelnictwo otrzymali:
Paulina Bolek – uczennica klasy III SP
Wiktoria Krupa – uczennica klasy VI
Magdalena Duda – uczennica klasy II gimnazjum
Nagrody za 100% frekwencję:
Oliwia Duda, Wojciech Gościński - klasa I SP
Piecuch Emilia Bieszczad Jakub - klasa II SP
Paulina Bolek, Sebastian Rachel, Radosław Szilder - klasa III
Norbert Kozak - klasa IVa SP
Wojciech Przybyłowicz - klasa IVb
Dominik Bodziony, Jacek Bogdan, Krzysztof Bogdan - klasa V
Kinga Święs, Dawid Cetnarowski - klasa VI
Aleksandra Pelc - klasa VII
Nagrody za aktywność na rzecz środowiska szkolnego dla uczniów kończących Szkołę otrzymują: Karolina Jasińska, Magdalena Bąk, Magdalena Krężołek, Justyna Bogdan,
Szymon Basista, Łukasz Kaszałowicz, Francesca Aliberti, Sylwia Woźnik
Nagrody za aktywność na rzecz innych ludzi:
Francesca Aliberti, Szymon Basista, Magdalena Bąk, Justyna Bogdan, Karolina Jasińska, Magdalena Krężołek, Natalia Moćko, Zuzanna Zawadowicz |
Nagrody za osiągnięcia sportowe:
Jakub Pawłowski- klasa IV a
Mateusz Przybyło-klasa VI
Narody za działalność artystyczną otrzymał zespół wokalny PRIMA w składzie:
Francesca Aliberti, Natalia Moćko, Magdalena Bąk, Karolina Jasińska, Sylwia Woźniak
Międzynarodowy konkurs Kangur Matematyczny
bardzo dobry wynik w kategorii Maluch zdobył Igor Kozioł, uczeń klasy IV b
Natomiast wyróżnienia w tej samej kategorii zdobyli:
Radosław Szilder – klas III SP
Julia Chrząścik – klasa IV a
Jakub Pawłowski – klasa IV a
Dominik Ostrowski – klasa IV b
W tym roku wyróżnienia w kategorii Kadet zdobyła:
Kamila Kędzior – klas II gimnazjum
Zajęcie I miejsca w Szkolnym Festiwalu im. Zbigniewa Wodeckiego w kategorii sztuka: Magdalena Krężołek
Wszystkie nagrody dla uczniów zostały zakupione ze środków Rady Rodziców. Jeszcze raz gratulujemy nagrodzonym, a wszystkim życzymy udanych wakacji!
Ewa Stępień