Smaller Default Larger

  

 

 

 

 

 

 ROK SZKOLNY 2019/2020

 

 

 

 IV miejsce - Piłka Nożna - Zagórzany 17.10.2019 r.

Skład zespołu:

Miłosz Rudzki, Mateusz Gruszczyński, Mateusz Mituś, Kacper Wąs,

Dawid Cetnarowski, Kacper Duda, Maciej Piecuch

 

 

 Powiatowe Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne - Bobowa  4.10.2019 r.

 Reprezentanci naszej szkoły zajęli następujące miejsca:

I miejsce w biegu na 1000 m zajął Mateusz Przybyło

II miejsce w biegu na 1000 m zajął Mateusz Mituś

III miejsce w pchnięciu kulą zajęła Aleksandra Duda

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców i Dziewcząt – Zagórzany 23.09.2019 r.

 Reprezentacje naszej szkoły zajęły następujące miejsca:

II miejsce sztafeta chłopców starszych

Skład drużyny: Michał Piecuch, Mateusz Przybyło, Dawid Cetnarowski, Jan Chrząścik, Kacper Wąs, Mateusz Mituś, Bartłomiej Przybyłowicz, Kacper Duda

V miejsce sztafeta dziewcząt starszych

Skład drużyny: Oliwia Moskal, Karina Knapik, Kinga Święs, Weronika Miarecka, Kornelia Ludwin, Natalia Przybyłowicz

VII miejsce sztafeta chłopców młodszych

Skład drużyny: Jakub Pawłowski, Tymoteusz Klimkowicz, Michał Niemiec, Szymon Hryc, Szymon Rodak, Jakub Karp, Adam Krupa, Filip Zawadowicz

VII miejsce sztafeta dziewcząt młodszych

Skład drużyny: Anna Pawłowska, Tatiana Karaś, Magdalena Miarecka, Martyna Krupczak, Laura Kukuła, Julia Chrząścik, Martyna Duduś, Julia Lepucka

 

IV miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych 

Gorlice 1.10.2019 r.

Skład drużyny: Michał Piecuch, Mateusz Przybyło, Dawid Cetnarowski, Miłosz Rudzki, Kacper Wąs, Mateusz Mituś, Bartłomiej Przybyłowicz, Kacper Duda

 

III miejsce dla Jakuba Pawłowskiego w Wojewódzkich Zawodach w Kolarstwie Górskim MTB – Siepraw 27.09.2019 r.

Drugi rok z rzędu Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Myślenicach zorganizował na terenie sieprawskich Rusinek Małopolskie Igrzyska Dzieci Kolarstwie Górskim MTB 2019 r.

27 września młodzież ze szkół z terenu całej Małopolski rywalizowała w tej trudnej dyscyplinie kolarskiej na terenie wyciągu narciarskiego Siepraw-Ski oraz Ścieżek MTB Siepraw.
W zależności od kategorii wiekowej zawodnicy pokonywali pętlę o długości 2 km dwu- lub trzykrotnie.

Jakub Pawłowski, uczeń klasy VI a, odniósł wielki sukces zdobywając brązowy medal w kategorii dzieci rocznik 2007 i młodsi, ulegając tylko Kacprowi Zygmuntowiczowi ze SP w Trybszu oraz Maksymilianowi Matyasikowi ze SP w Jordanowie.

 

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

 

 

III miejsce w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt - Kobylanka 12.06.2019 r.

Skład drużyny:

Oliwia Moskal, Martyna Krupczak, Weronika Bolek, Magdalena Pelc, Julia Chrząścik

V miejsce w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców - Kobylanka 12.06.2019 r.

Skład drużyny: Mateusz Mituś, Jakub Pawłowski, Michał Niemiec, Maciej Piecuch, Tymon Klimkowicz, Jakub Karp

W klasyfikacji indywidualnej  II miejsce zajął Mateusz Mituś, a IV - Jakub Pawłowski.

 

Drużynowe biegi przełajowe chłopców i dziewcząt – Zagórzany 05.04.2019

 Reprezentacje naszej szkoły zajęły następujące miejsca:

II miejsce drużyna chłopców starszych

Skład drużyny: Jakub Pawłowski, Tymoteusz Klimkowicz, Michał Niemiec, Szymon Hryc

Jakub Pawłowski zajął również I miejsce w klasyfikacji indywidualnej.

II miejsce drużyna dziewcząt młodszych

Skład drużyny: Magdalena Kędzior, Anna Pawłowska, Tatiana Karaś, Magdalena Miarecka

III miejsce drużyna młodzieżowa chłopców

Skład drużyny: Michał Piecuch, Mateusz Przybyłowicz, Miłosz Rudzki, Sebastian Hałgas

VI miejsce drużyna dziewcząt starszych

Skład drużyny: Paulina Bolek, Martyna Duduś, Martyna Krupczak, Amelia Gałowicz

VI miejsce drużyna młodzieżowa dziewcząt

Skład drużyny: Aleksandra Szynal, Aleksandra Pelc, Katarzyna Wal, Natalia Nalepa

VII miejsce drużyna chłopców młodszych

Skład drużyny: Jakub Pawłowski, Sebastian Rachel, Radosław Szilder, Dominik Ostrowski

 

 

 

 

  V miejsce – Piłka Siatkowa Dziewcząt – 13.02.2019 r.

   Mini siatkówka dziewcząt i chłopców.

 

VIII miejsce w Wojewódzkich Biegach Narciarskich - 09.01.2019 r  Klikuszowa

W Zalesiu odbyła się trzecia edycja X Małopolskiej Ligi Szkolnej w biegach narciarskich,
w której wysoką VIII lokatę zdobył Jakub Pawłowski na dystansie 2 km techniką klasyczną, uzyskując czas 10:54,4.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

 

Rozgrywki Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej

W ramach XVII edycji Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej w dniach 26-27 stycznia 2019 r. na naszym obiekcie 12 drużyn rywalizowało o kolejne cenne punkty do klasyfikacji generalnej.

Wyniki meczów:

 26 stycznia (sobota) 2019 -  Dominikowice

    Chili Kobylanka      

:

Omega Ropa    

  0 : 3 

Trybus Szymbark

 

Klęczany

3 : 0

     Błyskawica Dominikowice  

:

Zenit Bielanka

0 : 3

27 stycznia (niedziela) 2019 - Dominikowice

Arex Gorlice 

:

Stróżówka

3 : 0

Chaos Kobylanka

:

Rawian Glass Kwiatonowice

0 : 3

Club 4 x 4 Szymbark

:

Omega Ropa  

2 : 3

Miłośników siatkówki zapraszamy na kolejne spotkanie z GALPS 23 i 24 lutego br.

Rywalizować ze sobą będą:

23 lutego (sobota) 2019  -  Dominikowice

 Chili Kobylanka

:

 Club 4 x 4 Szymbark

15:00

Błyskawica Dominikowice      

:

Rawian Glass Kwiatonowice

16:30

24 lutego (niedziela) 2019 - Dominikowice

Eskulap - Libbud Libusza

:

Stróżówka

14:00

Klęczany 

:

 Chaos Kobylanka 

15:30

Moszczanka Moszczenica 

:

Zenit Bielanka

17:00

 Film

 

VIII miejsce w Wojewódzkich Biegach Narciarskich - 09.01.2019 r  Klikuszowa

W Zalesiu odbyła się trzecia edycja X Małopolskiej Ligi Szkolnej w biegach narciarskich, w której wysoką VIII lokatę zdobył Jakub Pawłowski na dystansie 2 km techniką klasyczną, uzyskując czas 10:54,4.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

 Rok 2018

*******************************************

 

 

Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Pływaniu

 

 

    V MIEJSCE W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW – SZYMBARK 29.11.2018 r.

Skład drużyny: Mateusz Przybyło, Dominico Aliberti, Michał Puścizna, Michał Piecuch, Jakub Rybczyk, Hubert Gogola, Przemysław Klara

 

  IV miejsce Jakuba Pawłowskiego w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w kolarstwie górskim – Siepraw 27.09.2018 r.

 

 

 

  I miejsce Jakuba Pawłowskiego w Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Górskim FC 2018 - Zbylitowska Góra

 

 

 

       XXIV IGRZYSKA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ GMINY GORLICE

 

 

 

  II MIEJSCE W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM  
KOBYLANKA 14.05.2018 r.

 

 

   DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE ZAGÓRZANY 27.04.2018 r

 

 

 III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH NAUCZYCIELI I PRACOWNIKÓW OŚWIATY Szymbark, 9 lutego 2018 r.

 

 Rok 2017

*******************************************

 

 

I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU GORLICKIEGO W PŁYWANIU – 13 grudnia 2017 r.

Na obiekcie krytej pływalni „Fala” w Gorlicach przeprowadzone zostały Igrzyska Dzieci
w pływaniu. Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Pawłowski, Anna Pawłowska, Oliwia Duda.

Jakub Pawłowski w kategorii chłopców w stylu grzbietowym wywalczył I miejsce, a stylu dowolnym miejsce IV.

Anna Pawłowska w kategorii dziewcząt w stylu dowolnym zajęła miejsce I ,a w stylu grzbietowym miejsce II.

Oliwia Duda w stylu grzbietowym uplasowała się na miejscu VIII.

Dzięki wysokim lokatom Ania i Jakub wzięli udział w Finałach Wojewódzkich Igrzysk Dzieci 2017/2018 w Pływaniu Indywidualnym w Nowym Sączu w terminie 7 – 8 stycznia 2018 r. Ania zajęła miejsce X.

 

 I MIEJSCE W GRAND PRIX KRAKOWA W BIEGACH GÓRSKICH 2017/2018

 

 

   II MIEJSCE W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT - SZYMBARK 15.11.2017 r.

 

   I MIEJSCE W KOLARSTWIE GÓRSKIM FINAŁU FAMILY CUP

 

    SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE ZAGÓRZANY 14.09.2017 r.

 

 

  Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich

XXII MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM I SNOWBOARDZIE FAMILY CUP 2017

 


    Turniej Piłki Siatkowej Trójek Mieszanych 2017

Turniej Piłki Siatkowej Trójek Mieszanych 2016

Turniej Piłki Siatkowej Trójek Mieszanych 2015

Turniej Piłki Siatkowej Trójek Mieszanych 2014

Turniej Piłki Siatkowej Trójek Mieszanych 2013

Turniej Piłki Siatkowej Trójek Mieszanych 2011

 

  PROGRAM "SZKOLNY KLUB SPORTOWY"

 

MINISIATKÓWKA DZIEWCZĄT

 

IV miejsce – Piłka Siatkowa Chłopców – 24.01.2017 r.

V miejsce – Piłka Siatkowa Dziewcząt – 2017 r.

II miejsce – Mini Piłka Siatkowa Chłopców – 2017 r.

I miejsce – Czwórbój Lekkoatletyczny Dziewcząt – klasyfikacja indywidualna – 2017 r.

II miejsce – Piłka Koszykowa Dziewcząt – Gimnazjum – 15.11.2017 r.

 

INDEKS SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ

 

 Rok 2016

*******************************************

 

 

IV miejsce – Mini Piłka Siatkowa Chłopców – 09.02.2016 r.

I miejsce – Piłka Siatkowa Chłopców – Gimnazjum – 01.2016 r.

IV miejsce – Piłka Siatkowa Dziewcząt – Gimnazjum – 01.2016 r.

IV miejsce – Piłka Siatkowa Chłopców – Gimnazjum – powiatowe – 16.02.2016 r.

  I miejsce – Międzygimnazjalna Liga Siatkówki – Sezon 2016

Lekka Atletyka – Gimnazjum – 2016 r.

  • I miejsce – Skok w dal – Dziewczęta,
  • II miejsce – Skok w dal – Chłopcy,
  • I miejsce – Bieg na 300 m – Chłopcy,
  • III miejsce – Pchnięcie kulą – Chłopcy,
  • II miejsce – Sztafeta 4 x 100 m – Dziewczęta,
  • I miejsce – Bieg na 1000 m – Chłopcy,
  • I miejsce – Bieg na 600 m – Dziewczęta.

 

III miejsce – Piłka Nożna – Gimnazjum – 20.09.2016 r.

IV miejsce – Piłka Koszykowa Dziewcząt – 08.11.2016 r.

IV miejsce Mini Piłka Koszykowa Chłopców – 2016 r.

II miejsce – Mini Piłka Koszykowa Dziewcząt – 2016 r.

 

 Rok 2015

*******************************************

 

 

     MINI PIŁKA KOSZYKOWA DZIEWCZĄT

    VI FESTIWAL BIEGOWY  KRYNICA-ZDRÓJ 2015

 

  POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

  WOJEWÓDZKIE BIEGI PRZEŁAJOWE

  MINIPIŁKA NOŻNA

 

 Miejsca: I, II, III, III, III, V – Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe – 29.09.2015 r.  

 III miejsce – Międzygimnazjalna Liga Siatkówki – Sezon 2015

Awans 8 zawodników – Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe – 07.10.2015 r.

IV miejsce – Piłka Nożna – 08.10.2015 r.

II miejsce – Piłka Halowa Chłopców –  Gimnazjum – 13.10.2015 r.

I miejsce – Piłka Koszykowa Chłopców – Gimnazjum – 04.11.2015 r.

II miejsce – Piłka Koszykowa Dziewcząt – Gimnazjum – 12.11.2015 r.

III miejsce – Mini Piłka Koszykowa Dziewcząt – 27.11.2015 r.

II miejsce – Piłka Koszykowa Chłopców – Gimnazjum – powiatowe – 01.12.2015 r.

 

 

 Rok 2014

*******************************************

 

 Rok 2013

*******************************************

 

 Rok 2012

*******************************************

 

III miejsce – Mini Piłka Siatkowa Chłopców – 16.01.2012 r.

 

 Rok 2011

*******************************************

 

II miejsce – Piłka Nożna – Gimnazjum – 21.09.2011 r.

I miejsce – Piłka Halowa – Gimnazjum –  28.10.2011 r.

II miejsce – Piłka Halowa – powiatowe – 04.11.2011 r.

 

 

   

    REKORDY SZKOŁY